июль, 2016 ел
якшәмбе

Өйләнешү тантанасын тагын да күркәмрәк итү өчен 16.07.16 матур датасын Бөгелмәдә 10 пар сайлады. Гаиләгә бәхет үзеннән-үзе килми. Гаиләдә бәхетне тудырырга, ясарга кирәк. Татарстан Республикасы Бөгелмә муниципаль районы башкарма комитеты ГХАТ бүлеге хезмәткәрләре исеменнән яшь гаиләләрне тантаналы вакыйга белән тәбриклибез. Бәхетле, ныклы һәм озын гомерле гаилә телибез.

Гаилә, мәхәббәт һәм тугрылык көнендә Чистай Никахлашу йортында никахны законлы теркәү тантаналы рәвештә аерым сценарий буенча барды.

Яңа өйләнешүчеләрне һәм кунакларны ЗАГС бүлеге начальнигы В.Н. Белова- Реутина котлады, ул һәр гаиләдә тынычлык, мәхәббәт, килешүчәнлек һәм аңлашу булуын теләде. Балалар тавышы һәр өйдә яңгырасын, бер- береңә тугрылык, балалар турында кайгыртучанлык, өлкәннәргә ихтирамлы караш кебек асыл сыйфатлар һәр кешене бизәп торсын!