Икеләтә бәхет

2017 елның 31 октябре, сишәмбе

Татарстан Республикасы Яшел Үзән муниципаль районы башкарма комитеты ГХАТ бүлегендә чираттагы игезәкләрне теркәделәр.

Бәхетле вакыйга Сергей һәм Юлия гаиләсенә була, дөньяга ике игезәк – малайлар дөньяга киләләләр. Яшь ата-аналар кечкенә туган балаларга бик шат. Үз улларына алар Дмитрий һәм Андрей исемнәрен бирделәр.

Шатлыклы вакыйга белән яшь ата-аналарны ГХАТ бүлеге белгече котлады, гаиләгә бәхет, сәламәтлек, уңышлар теләп, бүләкләр тапшырдылар, беренче һәм бик тә әһәмиятле дәүләт документын - туу турында таныклык һәм Татарстан Республикасы Президенты котлау открыткасын тапшырдылар.

Шунысын билгеләп үтү күңелле-игезәк балалар дөньяга барлыкка килү белән, ике уллы гаилә дәүләт ана капиталын алуга претендент булды.