Түбән Кама муниципаль районы ГХАТ идарәсе белгечләренең «Шәфкать» халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгендә юридик консультация курсэтте

2019 елның 15 феврале, җомга

Картлар һәм балаларга карата җәмгыять һәм дәүләтнең цивилизациясе турында фикер йөртергә була. Өлкән кешеләр кебек, кем безнең игътибарга һәм кайгыртуга мохтаҗ. Моны төрлечә күрсәтергә мөмкин.

Түбән Кама муниципаль районы ГХАТ идарәсе коллективы «Шәфкать» халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгеннән пенсионерларны үз канаты астына алды, алар белән төрле сәбәпләр аркасында күреште.

Бүген, 15 февраль көнне, ГХАТ Идарәсенең баш белгече Кузнецова Галина Михайловна өлкәннәр өчен гражданлык хәле актларын теркәү темасына әңгәмә үткәрде. Документларны рәсмиләштерү һәм аларны тутыру мәсьәләсе картлар өчен бик актуаль. Галина Михайловна документларны тикшерү һәм аларны туры китерү мөһимлеген аңлатты.