Актаныш районы ЗАГС бүлеге алтын, зөбәрҗәт, бриллиант туйларны билгеләп үтте

2017 елның 23 декабре, шимбә

Алар:

1.Мәхмутов Фәнис Хәмит улы хәм Мәхмүтова Лениза Ильяс кызы- Актаныш авылыннан(50 ел)

2.Хәйбиев Зәки Газиз улы хәм Хәйбиева Дуния Мирзанур кызы- Күҗәкә авылыннан (60 ел)

3.Мирсалихов Рамир Мирзашаех улы хэм Мирсалихова Разия Касим  кызы ( 50 ел)

4. Җәмилов Зәки Җәмил улы хэм Җәмилова Гөлчирә Гани кызы

( 55 ел)

5.Хасанов Роберт Сәубән улы хэм Хасанова Мәсхүдә Ханкай кызы-Кәзкәй авылыннан (55 ел

6.Ибатуллин Ингель Сәгыйть  улы хэм Ибатуллина Венера Мирзанур кызы(50 ел)

7.Миркасимов Махасим Миркасыйм улы хэм Хәбитова Зөлфирә Зияй кызы

Район Башкарма комитеты җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Д.Әнвәрова юбилярларга район Башкарма комитеты җитәкчесенең котлавын җикерде. Юбилярларга рәхмәт хаты, истәлек бүләкләре тапшырылды.

Ә иң зур бүләкләр йөрәк җылысы белән әйтелгән балалар, оныкларының котлавы иде.Кичәне район ЗАГС бүлеге җитәкчесе Г.Б.Мухамадиева һәр юбиляр турында эчтәлекле сөйләү белән алып барды. Юбилярларга район мәдәният йорты хезмәткәрләре җыр сәламнәрен тапшырды.